Referencje

„Z nieukrywaną dumą pragnę serdecznie polecić współpracę z Adamem. Moja rekomendacja opiera się na wieloletniej współpracy w dziedzinie programowania aplikacji internetowych. Wysoki poziom profesjonalizmu oraz niekonwencjonalne podejście do optymalizacji kodu zaowocowało wieloma komercyjnymi sukcesami w działalności PMD. Dzięki naszej współpracy realizacje PMD są doceniane nie tylko w Polsce, ale także w Australii, Nowej Zelandii, Nepalu, Grecji oraz w USA.”

Marek Parys, Przedsiębiorca, fotograf i muzyk, PMD

„Kciołech polecić Adoma. Gryfny sinek robi wykurwiste moderynizocje www. Mi tok zmodernjizowoł strona że hej. Biercie go bo je super sinek.”

Arkadiusz Byrczek, Przedsiębiorca i inwestor, Flatex Biuro Nieruchomości

„Współpraca z Adamem to czysta przyjemność – POLECAM! Adam to przede wszystkim świetny fachowiec, potrafi doradzić jeśli brakuje inspiracji. Ma bardzo nietuzinkowe pomysły i podejście do swojej pracy i człowieka. Stara się znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla każdego. Zrozumienie klienta jest dla niego ważne, dlatego wielokrotnie dopytuje czy projekt spełnia oczekiwania. Jest bardzo cierpliwy i poświęca dużo czasu na wyjaśnienia oraz późniejszą pomoc w obsłudze strony. Cenię Adama również jako grafika, który regularnie przygotowuje materiały reklamowe dla mojej firmy.”

Sylwia Wdowiak, Przedsiębiorca, biotechnolog, diet coach

„Studio Tańca Kimama mieszczące się w Szczecinie współpracuje z Adamem Antoszczakiem od ponad 3 lat. Przez ten okres odświeżył nasze logo, zmodernizował stronę www.kimama.pl, dba o nasze grafiki tak, aby wszystko było spójne z naszą działalnością, a jednocześnie przejrzyste i funkcjonalne. Wspiera nas również w działaniach marketingowych, podsuwając ciekawe i nietuzinkowe pomysły. Adam Antoszczak to partner godny polecenia, solidny i fachowy. Z przyjemnością wystawiam referencje.”

Ewa Grodzka, Przedsiębiorca, instruktorka tańca, Szkoła Tańca Kimama

„Fachowo, merytorycznie znając bieżące trendy. Tak się układała współpraca z panem Adamem.”

Kacper Jeziorański, Przedsiębiorca, doradca finansowy

„Jestem bardzo zadowolony ze swojej nowej strony www, polecam każdemu skorzystac z usług tej firmy. Wszystko fajnie przemyślane, fajne oryginalne grafiki, pomoc i instukcje przy edycji, za co dziękuje, no i w koncu, co ważne miła i cierpliwa obsługa. Teraz moje usługi zyskały lepszy wizerunek, i właśnie o to mi chodziło. Polecam i pozdrawiam.”

Marcin Mazurek, Przedsiębiorca, DJ, Martinus Music

„Adam jest świetnym i niesamowicie cierpliwym specjalistą, który nawet mętnej wizji szarej strony o podatkach i księgowości umie nadać barw i energii. Po prostu polecam!”

Joanna Szymańska, Właścicielka Biura Rachunkowego Lex-Tributa

„Pragnę zarekomendować współpracę z Adamem Antoszczakiem. Od samego początku współpracy Adam dał się poznać jako osoba słowna, kreatywna i zawsze chętna do pomocy. Zawdzięczam mu wiele wspaniałych projektów, które wykonał dla naszej firmy. Nasza współpraca i relacja jest i będzie długoterminowa dzięki wysokiej jakości jaką oferuje.”

Arkadiusz Byrczek, Przedsiębiorca i inwestor, Flatex Biuro Nieruchomości